کسب درآمد آنلاین در سه سوت

تاریخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
کسب درآمد آنلاین

شاید شما هم مهارتی دارید که بارها به کسب درآمد آنلاین از طریق آن مهارت اندیشیده‌اید. بخاطر دشواری‌هایی که روش‌های حضوری دارند ،روش‌های اینرنتی این روزها بسیار پر طرفدار شده اند. فرض کنیم که دوست دارید مهارتی مثل برنامه نویسی یا اوریگامی را به دیگران بیاموزید و از این طریق درآمد داشته باشید. اما برای اقداماتی همچون تاسیس آموزشگاه یا کارکردن در سایر موسسات با مشکلات و موانع و سختی‌هایی روبرو بوده‌اید.

با توجه به توسعه‌ی روش‌های ارتباطی، درآمدزایی شکل‌های جدیدی پیدا کرده‌است. همانطور که فروش کالا از انحصار شکل سنتی خود خارج شده، دوره‌های آموزشی و کارگاه‌ها نیز لزوما تنها به شکل حضوری تشکیل نمی‌شوند و می‌توان از فناوری‌های جدید برای آسان‌تر کردن این امور هم استفاده کرد و به کسب درآمد آنلاین پرداخت.

کسب درآمد آنلاین از طریق وبینار

پیشنهاد ما برای شما برگزاری وبینار و کسب درآمد آنلاین است. ساده‌تر از چیزی که فکرش را بکنید بدون نیاز به هیچ امکانات خاصی. وبینار هم برای شما بسیار راحت است هم برای مخاطبان‌تان. شما برای برگزاری وبینار نه دغدغه‌ی پیدا کردن محل برگزاری و امور اداری مربوط به رویداد حضوری و هزینه‌های آن را دارید نه نگران پیدا کردن مخاطب برای رویدادتان هستید چرا که محدودیت‌های جغرافیایی در مورد وبینار بی معنی می‌شوند و افراد از هر نقطه‌ی جهان می‌توانند در وبینار شما شرکت کنند. از سوی دیگر آسودگی خاطر خود شما هم بیشتر می‌شود، کافی‌ست در ساعت مقرر کنار کامپیوتر باشید و اینترنت داشته باشید؛ هیچ اهمیتی ندارد که کجا باشید، در منزل خود یا کافه‌ای دنج یا که در سفر. این مورد را می‌توان برای شرکت‌کنندگان نیز تعمیم داد. چه فرصتی از این بهتر و جذاب‌تر؛ شرکت در رویدادهای مورد علاقه، راحت‌تر از همیشه!

 

برای ایجاد وبینار و استفاده از هدیه تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

 

با ایجاد یک وبینار در ایوند و معرفی رویداد خود به علاقمندان، می توانید بدون نیاز به امکانات زیاد و پرهزینه، دوره ی آموزشی خود را برگزار کرده و مهارت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از این راه کسب درآمد آنلاین داشته باشید. برای آشنا شدن با چگونگی ایجاد وبینار، کافی‌ست سرویس وبینار ایوند را ببینید. این سرویس به راحتی امکان برگزاری وبینار ار برای شما فراهم ساخته و شما می توانید با خیال راحت دوره آموزشی خود را برگزار کنید.

 ‌

مطالب مرتبط

نظرات بازدیدکنندگان

  1. باسلام و خدا قوت به شما مدیریت محترم سایت و همکاران عزیزتان

    از بابت اینکه مقالات آموزشی خیلی خوب و با کیفیت تولید می کنید از شما سپاسگزاریم.

    برایتان موفقیت روز افزون از پروردگار یکتا آرزومندم!

    1. عاطفه محمودی گفت:

      متشکریم 🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *