سیستم همکاری در فروش ایوند راه‌اندازی شد

تاریخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش (affiliate program) یک ابزار شناخته‌شده و کاربردی برای فروش انواع کالاها و خدمات در سطح جهان است. و بازخوردی که ما از برگزارکنندگان رویداد در خلال گفت‌وگوها و برخوردهای مختلف دریافت کردیم، حاکی از این بود که پیدا کردن روش‌های مناسب و متنوع برای بازاریابی و بالا بردن فروش رویداد، یکی از دغدغه‌های بزرگ آن‌هاست. به همین خاطر، خوش‌حال‌ایم که امروز خبر آغاز به کار سیستم همکاری در فروش -به عنوان یک ابزار اطلاع‌رسانی کاربردی- را به اطلاع شما می‌رسانیم.

سیستم همکاری در فروش ایوند چطور کار می‌کند؟

آن دسته از برگزارکنندگان رویداد که بخواهند از این سیستم استفاده کنند، می‌توانند با مراجعه به پیشخوان مدیریت رویدادشان، آن را فعال کرده و مبلغی را برای هر بلیت فروخته‌شده از این روش مشخص کنند. این مبلغ به‌صورت یک مقدار ثابت یا درصدی از بلیت رویداد تعیین می‌شود. مثلا اگر بلیت رویداد 100 هزار تومان است، مبلغ 40 هزار تومان یا 40 درصد به‌عنوان کارمزد همکاری در فروش در نظر گرفته می‌شود و به ازای هر بلیت که از این راه فروخته شود، 60 هزار تومان وارد حساب برگزارکننده می‌شود.

در مرحله‌ی بعد، کسانی که می‌خواهند در فروش رویداد همکاری داشته باشند، به صفحه‌ی اختصاصی رویداد در ایوند مراجعه می‌کنند و با انتخاب گزینه‌ی همکاری در فروش، لینک اختصاصی‌شان را دریافت کرده و آن را از هر طریقی که بخواهند (مثلا شبکه‌های اجتماعی) با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%db%b4

در بخش همکاری در فروش در صفحه‌ی رویداد و هنگام اشتراک گذاری لینک، میزان تخفیف برای ثبت‌نام از طریق لینک مورد نظر درج شده که دقیقا ۴۰ درصد مبلغ یا درصدی است که برگزارکننده در نظر گرفته است.

هر بار که یک نفر از طریق یکی از این لینک‌ها وارد صفحه‌ی رویداد شده و بلیت بخرد، ۶۰ درصد مبلغ یا درصدی که برگزارکننده در ابتدای کار مشخص کرده بود، به حساب اعتباری فرد اشتراک‌گذارنده در ایوند افزوده می‌شود.

یعنی در واقع مبلغ مشخص‌شده توسط برگزارکننده -به دو شکل تخفیف و اعتبار- بین فروشنده و خریدار بلیت‌هایی که از طریق این سیستم خریداری شوند، تقسیم می‌شود.

برای آگاهی از چگونگی فعال‌سازی و استفاده از این امکان، می‌توانید به بخش راهنمای وبسایت ایوند مراجعه کنید.

با کلیک بر روی بنر زیر رویدادهای دارای همکاری در فروش فعال در ایوند را مشاهده کنید.

همین حالا رویدادتان را بسازید یا با مراجعه به پیشخوان رویدادتان، سیستم همکاری در فروش رویدادتان را فعال کنید.

مطالب مرتبط

نظرات بازدیدکنندگان

  1. جراح گفت:

    مطلب مفیدی بود .

  2. رضا یاوری گفت:

    با سلام
    سایتی خوبی برای برگزاری رویداد می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *