رزرو صندلی همایش قابلیت جدید «ایوند»

تاریخ: ۱۶ تیر ۱۳۹۸
رزرو صندلی همایش

امکان رزرو صندلی همایش توسط شرکت‌کنندگان، نیاز بسیاری از برگزارکنندگان رویداد بوده و هست. این قابلیت موجب برقراری نظم بیشتر در برگزاری رویداد می‌شود و به تبع، تجربه‌ی بهتری را برای شرکت‌کنندگان رقم می‌زند.


امکان رزرو صندلی همایش توسط شرکت‌کنندگان، نیاز بسیاری از برگزارکنندگان رویداد بوده و هست. این قابلیت، از آن‌جا که به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا محل نشستن خود را در رویداد انتخاب کنند، موجب برقراری نظم بیشتر در برگزاری رویداد شده و نتیجتا تجربه‌ی بهتری را برای شرکت‌کنندگان رقم می‌زند.

«ایوند» به عنوان مدرن‌ترین ابزار مدیریت و ثبت‌نام آنلاین رویداد، همواره در حال پایش رویدادها به منظور شناسایی نیازهای هر نوع رویداد است؛ این اقدام با هدف برگزاری بهتر رویداد توسط برگزارکنندگان و به تبع، ایجاد تجربه‌ رضایت‌بخش برای شرکت‌کنندگان رویداد انجام می‌شود. در همین راستا، قابلیت «رزرو صندلی» به امکانات قابل دسترس برای برگزارکنندگان رویداد افزوده شده است.

از زمانی که امکان رزرو صندلی همایش در دسترس برگزارکنندگان رویداد قرار گرفته است تاکنون بیش از ۲۰ برگزارکننده از آن استفاده کرده‌اند و مشکلات احتمالی آن نیز برطرف شده است. شما نیز می‌توانید با استفاده از این امکان جدید، از این پس برای برخی دسته‌بندی‌های رویداد مانند همایش، سمینار، تئاتر، کنسرت و … رزرو صندلی را برای شرکت‌کنندگان میسر کنید.
شما به عنوان برگزارکننده‌ی رویداد، با استفاده از امکان رزرو صندلی همایش می‌توانید قیمت‌های متفاوتی را برای ردیف‌های مختلف صندلی‌ها در نظر بگیرید. از طرف دیگر، برای شرکت‌کنندگان رویداد نیز این امکان فراهم می‌شود تا بتوانند از بین قیمت‌های مختلف، صندلی خود را انتخاب و رزرو کنند.

قابلیت رزرو صندلی همایش به روند فروش سریع‌تر بلیت‌ها کمک می‌کند. به این صورت که شرکت‌کنندگان برای خرید بلیت ردیف‌های جلوتر ترغیب شده و زودتر اقدام به خرید بلیت می‌کنند. این قابلیت همچنین در روند برگزاری رویداد هم موثر است؛ به این ترتیب که شرکت‌کنندگان با شماره‌ی ردیف و صندلی مندرج روی بلیت خود وارد رویداد می‌شوند و رویداد با نظم بیشتری برگزار می‌شود.

نمونه‌ای از نمای اضافه کردن یک سالن برای رویداد را در زیر می‌بینید:

انتخاب صندلی
انتخاب صندلی
انتخاب صندلی

اگر تاکنون به دلیل نیاز داشتن به قابلیت رزرو صندلی رویدادتان را نساخته‌اید، از اینجا اقدام کنید.

اگر قصد دارید برای رویدادتان از قابلیت رزرو صندلی همایش استفاده کنید، برای هماهنگی بیشتر با تیم پشتیبانی ایوند در تماس باشید.

نظرات بازدیدکنندگان

 1. با تشکر از ایوند و امکان جدیدی که قرار دادین.
  سوالی که داشتم اینه که آیا برای هر مدل سالنی ترتیب و چینش صندلی ها رو شما دارین یا اینکه ما باید این کار رو انجام بدیم و یا فقط یک سری سالن های آماده رو دارین و سالن های دیگه به مرور اضافه میشن؟

  1. آیدا احمدی گفت:

   سپاس از شما بابت ثبت نظر
   در حال حاضر شما می‌تونید با واحد پشتیبانی ایوند که اطلاعات تماس‌شون در همین مطلب بلاگ ذکر شده، تماس حاصل فرمایید و در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

 2. flowmeter گفت:

  متاسفانه در هنگام حضور شرکت کننده ها به تنها چیزی که اهمیت نمیدهند نشستن در صندلی رزرو شده خودشونه و گاها بعضی مسائل حاشیه ای رو ایجاد میکنه اما امیدوارم کم کم این مسائله جا بیوفته

  1. آیدا احمدی گفت:

   ما هم امیدواریم این اتفاق بیفتد. سپاس از شما

 3. محمد گفت:

  خیلی دنبال این امکان می گشتم

  بابت همه پیگیری هات مرسی 🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *