Maral Vafaei [4:47 PM]

رزرو صندلی همایش قابلیت جدید «ایوند»

تاریخ: ۱۶ تیر ۱۳۹۸
انتخاب صندلی

امکان رزرو صندلی همایش توسط شرکت کنندگان، نیاز بسیاری از برگزارکنندگان رویداد بوده و هست. این امکان، از آن‌جا که به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا محل نشستن خود را در رویداد انتخاب کنند، موجب برقراری نظم بیشتر در برگزاری رویداد می‌شود.

«ایوند» به عنوان مدرن‌ترین ابزار مدیریت و ثبت‌نام آنلاین رویداد، همواره در حال پایش رویدادها به منظور شناسایی نیازهای هر نوع رویداد است؛ این اقدام با هدف برگزاری بهتر رویداد توسط برگزارکنندگان و به تبع، ایجاد تجربه‌ی رضایت بخش برای شرکت‌کنندگان رویداد انجام می‌شود. در همین راستا، قابلیت «رزرو صندلی» به امکانات قابل دسترس برای برگزارکنندگان رویداد افزوده شده است.

از زمانی که امکان رزرو صندلی همایش در دسترس برگزارکنندگان رویداد قرار گرفته است تاکنون بیش از ۲۰ برگزارکننده از آن استفاده کرده‌اند و مشکلات احتمالی آن نیز برطرف شده است. شما نیز می‌توانید با استفاده از این امکان جدید، از این پس برای رویدادهایی مانند همایش، سمینار، تئاتر، کنسرت و … رزرو صندلی را برای شرکت‌کنندگان میسر کنید.
شما به عنوان برگزارکننده‌ی رویداد، با استفاده از امکان رزرو صندلی همایش می‌توانید قیمت‌های متفاوتی را برای ردیف‌های مختلف صندلی‌ها در نظر بگیرید. از طرف دیگر، برای شرکت‌کنندگان رویداد نیز این امکان فراهم می‌شود تا بتوانند از بین قیمت‌های مختلف، صندلی خود را انتخاب و رزرو کنند.

قابلیت رزرو صندلی همایش به روند فروش سریع‌تر بلیت‌ها کمک می‌کند. به این صورت که شرکت‌کنندگان برای خرید بلیت ردیف‌های جلوتر ترغیب شده و زودتر اقدام به خرید بلیت می‌کنند. این قابلیت همچنین در روند برگزاری رویداد هم موثر است؛ به این ترتیب که شرکت‌کنندگان با شماره‌ی ردیف و صندلی مندرج روی بلیت خود وارد رویداد می‌شوند و رویداد با نظم بیشتری برگزار می‌شود.

نمونه‌ای از نمای اضافه کردن یک سالن برای رویداد را در زیر می‌بینید:

انتخاب صندلی
انتخاب صندلی
انتخاب صندلی

اگر تاکنون به دلیل نیاز داشتن به قابلیت رزرو صندلی رویدادتان را نساخته‌اید، از اینجا اقدام کنید.

اگر قصد دارید برای رویدادتان از قابلیت رزرو صندلی همایش استفاده کنید، برای هماهنگی بیشتر با تیم پشتیبانی ایوند در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *