رایچت پلتفرم گفتگوی آنلاین و ارتباط با مشتریان

موضوع: مطالب دیگر
تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

 در دنیایی که پشتیبانی مشتری حرف اول را می‌زند، اهمیت گفتگوی آنلاین غیرقابل انکار است. در واقع بحث بر سر این است که چرا نباید از این ابزار سرویس مشتری که هزینه‌ی نسبتاً پایینی دارد ولی می‌تواند از طریق رضایت مشتری ارزش بسیار زیادی ایجاد کند، استقبال کنیم؟ گفت‌وگوی آنلاین دارای مزایایی است که شاید گفتگوی رودررو فاقد آن باشد. رایچت یک پلتفرم گفتگوی آنلاین، تحلیل و ارتباط با مشتریان است که به شما این امکان را می‌دهد تا با کاربران سایت‌تان به صورت لحظه‌ای گفتگو کنید، رفتارشان را تحلیل کنید و ارتباط‌تان را حفظ کنید.

از امکانات این پلتفرم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اتصال رایچت به تلگرام

اپراتور پشتیبانی، اکانت رایچت خود را به تلگرام متصل می‌کند و زمانی که در اپلیکیشن‌های آن آنلاین نباشد به صورت اتوماتیک پیام‌ها را در تلگرام دریافت می‌کند و همان‌جا پاسخ می‌دهد.

 با اتصال رایچت به تلگرام همیشه پاسخگوی کاربران وب سایت‌تان خواهید بود. همچنین اگر مشتریان شما در تلگرام هستند؛ جدا از ویژگی بالا، می‌توانید با ایجاد یک بات پشتیبانی در تلگرام و اتصال آن به رایچت از تمامی امکانات آن استفاده کنید و بصورت تیمی پشتیبانی کنید به این صورت که پیام‌هایی را که به آن ربات ارسال می‌شوند از طریق رایچت پاسخ بدهید!

رایچت

  • هوشمندسازی پیام‌ها

یک پنجره‌ی چت هوشمند به طور خودکار باز می‌شود و کاربر را به چت دعوت می‌کند. کلید کار این است که از یک ابزار هوشمند و هدفمند استفاده کنید و مطمئن باشید فقط زمانی به طور خودکار باز می‌شود که کاربر به آن نیاز داشته باشد.

فرض کنید که شما یک فروشگاه اینترنتی دارید و کاربر به یکی از صفحات وب‌سایت شما مراجعه کرده، شما می‌توانید تنظیم کنید که اگر کاربر به مدت ۱۵ ثانیه در این صفحه بود یک پیام خاص و مرتبط با همان محصول برایش ارسال شود.

  • ایجاد نامحدود سایت و اپراتور

هر تعداد وب‌سایت که بخواهید می‌توانید اضافه کنید، تنظیمات مربوط به هرکدام را جداگانه انجام دهید و برای هرکدام، یک یا چندین اپراتور ایجاد کنید.

هر اپراتور می‌تواند در همه‌ی سایت‌ها یا تعدادی از آن‌ها با سطح دسترسی‌های متفاوت فعال باشد.

در اکثر سیستم‌های دیگر برای ایجاد هر وب‌سایت یا اپراتور، باید هزینه‌ی اضافی پرداخت کنید ولی در رایچت بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانید به صورت نامحدود وب‌سایت و اپراتور اضافه کنید.

و خیلی ویژگی‌های دیگر که با ثبت‌نام رایگان در این پلتفرم می‌توانید استفاده کنید.

وقتی برای اولین بار در رایچت ثبت‌نام کنید، می‌توانید ۱۴ روز به صورت رایگان از تمامی امکانات آن استفاده کنید و بعد از آن هم از پکیج رایگان یا پکیج‌های ویژه بهره‌مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت رایچت سر بزنید.

نظرات بازدیدکنندگان

  1. خیلی جالب هست من از سیتسم رایچت در سایتم استفاده میکنم

    1. عاطفه محمودی گفت:

      متشکریم 🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *