چرا باید برای تبلیغ رسانه‌های خود هزینه کنید؟

تاریخ: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

حال که مطلب شما پست شده و تمامی کانال‌های شما اعم از شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات همگن و پلتفرم‌های کشف محتوا، آماده تبلیغ محتوای شما هستند. وقت آن رسیده که از مزایای رسانه ‎‌های خودتان استفاده کنید.

نیازی نیست که برای تبلیغات خود تنها به وبلاگ یا حتی مقاله خبری متکی باشید. آیا می‌دانید تبلیغ آن ROI قابل توجهی را به همراه دارد؟ با استفاده یک پلتفرم کشف محتوا مانند کانگورو می‌توانید رسانهه های خود را برای دسترسی به افراد بیشتر افزایش دهید.

مردم به رسانه های شما اعتماد بیشتری میکنند

trust

قبل از اینکه مشتریان بخواهند خرید کنند، سوال می‌پرسند.
– بهترین اسپیکر در رنج قیمت دلخواه من چیست؟
– آیا این رستوران خوب است؟
– کجا سرمایه گذاری کنم؟
همه ما می‌دانیم که یک استراتژی بازاریابی محتوایی خوب، یک ابزار ضروری برای ارائه پاسخ‌هاست. مشتریان نظر متخصصانه برای پاسخ به سوالاتشان می‌خواهند تا بتوانند با تصمیم آگاهانه هزینه کنند. هنگامی که این نظر متخصصانه را ارائه می‌دهید، به راحتی به اشتراک گذاشته می‌شود و اعتماد ایجاد می‌کند.
هنگامی که اطلاعات از یک منبع قابل اعتماد و مستقل به دست می‌آید، تاثیر بیشتری خواهد داشت. این موضوع در تحقیقات بازاریابی نیز نشان می‌دهد. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد رسانه های خود برندها از ۵ امتیاز ۳ امتیاز را در خصوص اعتماد جلب کرده است:
– ۸۳ درصد به توصیه دوستان، خانواده و آشنایان اعتماد می‌کنند.
– ۷۰ درصد به وبسایت برندها اعتماد می‌کنند.
– ۶۶ درصد به بررسی‌های آنلاین اعتماد می‌کنند.
– ۶۶ درصد به مقالات (مقالات روزنامه‌ها) اعتماد می‌کنند.
– ۶۱ درصد به تبلیغات برندها اعتماد می‌کنند.
هنگامی که تعدادی رسانه در اختیار دارید که از طریق آن می‌توانید برای مشکلات مشتریان خود راه حل ارائه دهید، تنها چیزی که احتیاج دارید ابزاری است که از طریق آن اعتماد ایجاد کنید.

کنترل را به دست دارید

هنگامی که وبلاگ شما راه اندازی می‌شود، همه هیجان زده می‌شوند. اما حتی در زمانی که تمام کارها را به درستی انجام داده باشید ممکن است از نتایج به دست آمده نا امید باشید.
شاید مقاله شما در یک نشریه منطقه‌ای ظاهر شود، بنابراین تلاش‌های نشریه برای تبلیغ محتوای خود با شما همخوانی نداشته باشد.
یا شاید عنوان مطلب با محتوای آن همخوانی نداشته باشد یا برای مشتریان شما بهینه نشده باشد.
اگر از یک پلتفرم کشف محتوا مانند کانگورو استفاده کنید، فرصتی به دست می‌آورید تا به مخاطبان هدف خود دسترسی بیشتری پیدا کنید.
هنگامی که در پلتفرم محتوا عنوان و تصویر ظاهر شود، بزرگترین مزیت برای شما این است که: شما مسئول کلمات و تصاویر هستید، شما می‌توانید A|B تست کنید و دریابید کدام کلمات یا تصاویر بیشترین کلیک‌ها را داشته و افراد بیشتری از برند شما آگاهی پیدا کرده‌اند. درحالی که نمی‌توانید خود محتوا را تغییر دهید، شما می‌توانید نحوه دیده شدن آن را تغییر دهید.

مشتریان از فروش مستقیم خسته شده‌اند

tired-man

مشتریان به فروش مستقیم اعتماد ندارند بخصوص فروش آنلاین. نظرسنجی‌ها نشان داده است که بازاریابی تبلیغاتی موبایل/آنلاین کمترین میزان اعتماد را در بین تبلیغات دارد:
– ۳۶ درصد به تبلیغات متنی موبایل‌ها اعتماد دارند.
– ۴۲ درصد به تبلیغات آنلاین بنری اعتماد دارند.
– ۴۳ درصد به تبلیغات موبایلی اعتماد دارند.
این فقدان اعتماد از کجا می‌آید؟ شما می‌توانید پاسخ‌های زیادی برای این موضوع ارائه دهید. یک پاسخ خوب این است که فروش مستقیم زمانی نتیجه می‌دهد که با نیاز مشتری همراستا باشد. زمانی که آماده خرید باشند.
از سوی دیگر، زمانی که در سطح‌های بالایی قیف فروش، فروش مستقیم انجام می‌دهید، آن‌ها اهمیتی قائل نیستند. ممکن است حتی برای آن‌ها ایجاد مزاحمت کند. به همین دلیل است که شما به محتوا نیاز دارید تا به افرادی که در موقعیت مطلوبی از قیف فروش هستند، دسترسی یابید. محتوای رسانه ها احتمالا تنها چیزی است که نیاز دارید تا توجه‌ها را جلب کنید.
درباره قیف فروش این مطلب را نیز بخوانید:
قیف بازاریابی و فروش در بازاریابی محتوا

رسانه ها زندگی را راحت‌تر می‌کند

500217880_1280x720

به خاطر داشته باشید که چیزی که در اختیار دارید محتوا است. اگر حتی محتوای کوچکی است که با پیام برند شما همخوانی ندارد، باز هم می‌تواند نتیجه مطلوبی برای برند شما به همراه آورد. اجازه دهید محتوای شما به شما نتیجه دهد و آن را در پلتفرم‌های محتوا از قبیل کانگورو قرار دهید.
هر برندی می‌تواند محتوای خود را به دست خوانندگانی برساند که با وبسایت‌های نمایش دهنده در تعاملند. از این طریق می‌توانید دسترسی بیشتری به مخاطبان داشته باشید.
کانگورو یک پلتفرم تبلیغاتی بازاریابی محتوایی است که روزانه بیش از ۸ میلیون پیشنهاد به بیش از ۱۵۰۰ نمایش دهنده ارائه می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از کانگورو و نحوه عملکرد آن این مقاله به شما کمک خواهد کرد و همچنین می‌توانید با استفاده از دموی اولیه اولین کمپین تبلیغاتی خود را در کانگورو بسازید:
کانگورو چیست و عملکرد آن در سال گذشته به چه صورت بوده است؟

مطالب مرتبط

نظرات بازدیدکنندگان

 1. سلام مطلب عالب بود ممنونم

  1. عاطفه محمودی گفت:

   سلام
   خوشحالیم که مطالب برای شما مفید بوده اند.
   متشکریم 🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *