اصولا استفاده‌ی موثر از اینستاگرام آن‌قدرها هم کار راحتی نیست. به‌خصوص اگر در کار برگزاری رویداد باشید، خودتان هم قطعا این سختی را لمس کرده‌اید. این ۷ حساب کاربری اینستاگرام که متعلق به برگزارکنندگان حرفه‌ای رویداد هستند، به شما ایده‌های خوبی برای استفاده‌ی موثر از محتوای اینستاگرام خواهند داد.

۱- Mindy Weiss

یکی از پرطرف‌دارترین برگزارکنندگان رویداد در اینستاگرام؛ او عکس‌های زیبا و پر از رنگی از رویدادهایی که در اجرای آن‌ها دخیل است، در حساب کاربری‌اش منتشر می‌کند. علاوه بر این، تخفیف‌های ویژه‌ی رویدادهای دیگر در منطقه‌ی فعالیت او نیز در اینستاگرام‌اش منتشر می‌شوند.

۲- International Event Company

فعالیت این شرکت برگزارکننده‌ی رویداد بسیار گسترده است و عملا همه چیز را شامل می‌شود! در صفحه‌ی اینستاگرام شرکت می‌توانید از طراحی‌های جالبی و خلاقانه‌ی آن‌ها در رویدادهای مختلف الهام بگیرید. عکس از سالن‌های مورد استفاده به همراه دکوراسیون داخلی آن‌ها، قسمت بزرگی از محتوای اینستاگران این شرکت است.

۳- heygorgevents

این برگزارکننده فقط در حوزه‌ی رویدادهای خصوصی مثل جشن‌های عروسی فعالیت دارد. محتوای اینستاگرام او بیش‌تر از تزئینات داخلی محل برگزاری این رویدادها و تا حدودی زندگی شخصی‌اش تشکیل می‌شود. ترکیبی که به نظر می‌رسد برای دنبال‌کنندگان او جذاب است.

۴- Outstanding in the Field

این برگزارکننده، گردش‌گری و برگزاری رویداد را باهم ترکیب کرده است؛ شرکتی که متخصص برگزاری رویداد در فضاهای باز است و در 12 کشور مختلف رویداد برگزار می‌کند. محتوای اینستاگرام این برگزارکننده از محل‌های مختلف برگزاری و فضاهایی‌ست که برای برگزاری رویدادها مرتب می‌شوند.

۵- Kara’s Party Ideas

این برگزارکننده هم بیش‌تر در حوزه‌ی رویدادهای شخصی فعالیت دارد و در اینستاگرام‌اش خلاقیت خود در طراحی فضای رویداد، تِم مشخص برای رویدادها و برنامه‌های تفریحی جانبی را به نمایش می‌گذارد. احتمالا با دیدن محتوای اینستاگرام او می‌توانید درمورد دکورهای خاص و تِم‌های مختلف برای رویدادها ایده بگیرید.

۶- Oh Happy Day

عکس‌هایی از سفرها و رویدادهاییک برگزارکننده که می‌توانند الهام‌بخش شما در برنامه‌ریزی برای رویدادتان باشند. تِم خاص و رنکارنگ عکس‌ها، جذابیت خاصی به این صفحه‌ی اینستاگرام بخشیده است.

۷- Bibi Hayat Events

این برگزارکننده‌ی کویتی با عکس‌هایی ساده اما جالب، فرآیند برنامه‌ریزی و برگزاری رویداد را روایت می‌کند. مهم‌ترین بخش محتوای اینستاگرام این برگزارکننده، دکوراسیون و طراحی داخلی محل برگزاری رویدادهای مختلف است.

با دنبال کردن این حساب‌های کاربری اینستاگرام، می‌توانید از آخرین‌های برگزاری رویداد در کشورهای مختلف باخبر شوید و برای رویداد خودتان هم ایده بگیرید.

اینستاگرامِ ایوند

پاسخ به این دیدگاه